Grupa SREBRNA i ZŁOTA

Kategoria: trasa Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 Super User

Grupa Złota 

 

19 lipca 

Górka Klasztorna – Smogulec (33 km)

1. Górka Klasztorna – Łobżenica

2. Łobżenica – Falmierowo

3. Falmierowo – Polanowo

4. Polanowo – Osiek nad Notecią

5. Osiek nad Notecią – Las koło Mieczkowa

6. Las koło Mieczkowa – Smogulec

 

20 lipca

Smogulec – Turza (29 km)

1. Smogulec – Chwaliszewo

2. Chwaliszewo – Kcynia

3. Kcynia – Stołężyn

4. Stołężyn – Turza

 

Grupa Srebrna

 

20 lipca

Nakło - Bydgoszcz

1. Nakło - Występ

2. Występ - Potulice

3. Potulice - Gorzeń

4. Gorzeń - Łochowice

5. Łochowice - Łochowo

6. Łochowo - Lisi Ogon

Wejście do Bydgoszczy od ul. Nakielskiej

 

21 lipca

wyjście ok. godz. 5:30

Przejście z Seminarium - ul. Grodzka do Katedry


 

Dzień I - 21.07.2017

Kategoria: trasa Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 Super User

Bydgoszcz – Złotniki Kujawskie (28,5 km)

Msza Św. Katedra godz. 6:00

 

Wyjście ok. godz. 7:30!

1. Bydgoszcz (Katedra) - Stryszek (las) 8,0 km

2. Stryszek (las) - Brzoza (kościół) 4,0 km - postój obiadowy

3. Brzoza (kościół) - Nowa Wieś Wielka 8,0 km

4. Nowa Wieś Wielka - Złotniki Kuj. 8,5 km - nocleg

 

Grupa Złota

Turza - Zdziechowa

1. Turza - Damasławek

2. Damasławek - Dąbrowa

3. Dąbrowa - Janowiec Wielkopolski

4. Janowiec Wielkopolski - Laskowo

5. Laskowo - las za Popowem

6. Las za Popowem - Zdziechowa – nocleg


 

 

Dzień II - 22.07.2017

Kategoria: trasa Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 Super User

Złotniki Kujawskie - Kruszwica (31 km)

 

1. Złotniki Kuj. - Jaksice 6,5 km

2. Jaksice - Inowrocław 8,0 km - postój obiadowy, Msza Święta

3. Inowrocław - Łojewo 8,5 km

4. Łojewo - Kruszwica 8,0 km - nocleg

 

Grupa Złota

Zdziechowa - Powidz

1. Zdziechowa - Gniezno

2. Gniezno - Żelazkowo

3. Żelazkowo - Witkowo

4. Witkowo - Wiekowo

5. Wiekowo - Powidz – nocleg


 

Dzień III - 23.07.2017

Kategoria: trasa Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 Super User

Kruszwica - Sompolno (43 km)

Pobudka godz. 5.30! Wyjście godz. 7.00!

Msza św; Kolegiata 6.00, św. Teresy 5.45

1. Kruszwica - Tarnówko 11,0 km

2. Tarnówko - Brześć 6,0 km

3. Brześć - Piotrków Kujawski 8,0 km - postój obiadowy - Kościół

4. Piotrków Kuj. - Tomisławice 5,5 km

5. Tomisławice - Chlebowo 6,0 km

UWAGA! Chlebowo - podział grup na noclegi

6. Chlebowo-Sompolno 5,5km-nocleg Chlebowo-Zakrzewek 5,5km-nocleg-gr Czerwono Czarna i Błękitno Czarna Chlebowo-Synogać 5,5 km -nocleg-gr Brązowa

 

Grupa Złota

Powidz - Kazimierz Biskupi

1. Powidz - Niezgoda

2. Niezgoda - Doły

3. Doły - Komorowo

4. Komorowo - Kazimierz Biskupi – nocleg


 

Dzień IV - 24.07.2017

Kategoria: trasa Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 Super User

Sompolno / Zakrzewek / Synogać - Kramsk

(29,5 km) Sampolno (27,5 km) Zakrzewek (34,5 km) Synogać

1. Sompolno - Smolniki (łąka / las) 9,0 km

Pobudka godz. 6.00! Wyjście godz. 7.00!  Zakrzewek - Smolniki (łąka / las) 7,0 km

Pobudka godz. 6.15! Wyjście godz. 7.15!  Synogać - Smolniki 14 km

Pobudka godz. 4.45! Wyjście godz. 5.45!

2. Smolniki (łąka / las) - Licheń 8,5 km - postój obiadowy, Msza Św. ok. godz. 12.00

3. Licheń - Święciec (szkoła) 6,0 km

4. Święciec - Kramsk 6,0 km - mecz, nocleg

 

Grupa Złota

Kazimierz Biskupi - Kramsk

1. Kazimierz Biskupi - Bieniszew

2. Bieniszew - Gosławice

3. Gosławice - Licheń

4. Licheń - Kramsk – nocleg


 

Dzień V - 25.07.2017

Kategoria: trasa Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 Super User

Kramsk - Brudzew / Tarnowa / Dobrów / Cichów / Koźmin / Krwony

Pobudka godz. 5.00! Msza Św. godz. 6.00!

Wyjście ok. godz. 7.00!

(26,5 km) Brudzew (26,0 km) Tarnowa (28,0 km) Cichów (33,5 km) Koźmin (30,5 km) Krwony (31,5 km) Dobrów

 

1. Kramsk - Waki (prom) 9,5 km

2. Waki (prom) - Kościelec 8,0 km - postój obiadowy, Nabożeństwo pokutne

UWAGA! Kościelec - pierwszy podział grup na noclegi

3. Kościelec - Tarnowa 8,0 km - nocleg - gr. Brązowa Kościelec - Dobrów 14,0 km - nocleg - gr. Srebrna Kościelec - Daniszew (las) 6,0 km

UWAGA!!! Daniszew - drugi podział grup na noclegi

4. Daniszew - Brudzew 4,0 km - nocleg

Daniszew - Cichów 4,0 km - nocleg - gr. Czerwona Daniszew - Koźmin 10,0 km - nocleg - gr. Złota i Biało - Żółta

Daniszew - Krwony 7,5 km - nocleg - gr. Przezroczysta


 

Dzień VI - 26.07.2017

Kategoria: trasa Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 Super User

 Dobrów / Tarnowa / Brudzew / Cichów / Koźmin / Krwony - Poddębice / Klementów

(41,5 km) Tarnowa - Pobudka godz. 4.00! Wyjście godz. 5.00!

(41 km) Dobrów - Pobudka godz. 4.00! Wyjście godz. 5.00!

(40 km) Brudzew - Pobudka godz. 5.00! Wyjście godz. 6.00!

(39 km) Cichów - Pobudka godz. 5.00! Wyjście godz. 6.00!

(34 km) Krwony - Pobudka godz. 6.00! Wyjście godz. 7.00!

 

(33 km) Koźmin - Pobudka godz. 6.00! Wyjście godz. 7.00!

1. Tarnowa - Janiszew 6,5 km

Janiszew - rzeka Warta (prom) 9 km Dobrów - rzeka Warta (prom) 15 km Brudzew - rzeka Warta (prom) 14 km Cichów - rzeka Warta (prom) 13 km Krwony - rzeka Warta (prom) 8 km Koźmin - rzeka Warta (prom) 7 km

2. Rzeka Warta (prom) - Uniejów 10,0 km Msza św., obiad

3. Uniejów - Niewiesz (leśny bar) 10,0 km

4. Niewiesz (bar leśny) - Poddębice 6,0 km - nocleg Niewiesz (bar leśny) - Klementów 5,5 km - nocleg - gr. Czerwono Czarna i Błękitno Czarna


 

Dzień VII - 27.07.2017

Kategoria: trasa Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 Super User

Klementów / Poddębice - Szadek / Przatów Górny / Suchoczasy

(33 km) Klementów - Pobudka godz. 4.45! / Wyjście godz. 5.45! 

(30 km / 35 km) Poddębice - Pobudka godz. 5.00! / Wyjście godz. 6.00!

 

1. Klementów - Kałów 11 km Poddębice - Kałów 8,5 km

2. Kałów - Małyń 7,0 km - Msza św. postój obiadowy - zupa

3. Małyń - Janów (kaplica łąka) 7,0 km

4. Janów (kaplica łąka) - Szadek 7,0 km - nocleg Janów (kaplica łąka) - Przatów Górny 9,5 km

- nocleg - gr. Srebrna

Janów (kaplica łąka) - Suchoczasy 12 km – nocleg – gr. Przezroczysta


 

Dzień VIII - 28.07.2017

Kategoria: trasa Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 Super User

Szadek / Przatów Górny / Suchoczasy - Widawa / Wola Kleszczowa / Zborów / Ochle

(33,5 km / 37,5 km / 41,5 km) Szadek - Pobudka godz. 6.00! / Wyjście godz. 7.00!

(34,5 km) Przatów Górny - Pobudka godz. 5.45! Wyjście godz. 6.45!

(30,0 km) Suchoczasy - Pobudka godz. 7.30! / Wyjście godz. 8.30!

 

1. Szadek - Janiszewice 8,5 km Przatów Górny - Janiszewice 9,5 km Suchoczasy - Janiszewice 2,5 km

2. Janiszewice - Zduńska Wola 4,0 km - postój obiadowy, Msza św.

3. Zduńska Wola - Ptaszkowice (świetlica) 7 km

4. Ptaszkowice (świetlica) - Górki Grabińskie 9 km

5. Górki Grabieńskie - Widawa 5,0 km - nocleg Górki Grabiańskie - Wola Kleszczowa 7,5 km

- nocleg - gr. Przezroczysta Górki Grabiańskie - Zborów 9,0 km

- nocleg - gr. Czerwono - Czarna i Błękitno - Czarna Górki Grabiańskie - Ochle 13,0 km

nocleg - gr. Biało – Żółta


 

Dzień X - 30.07.2017

Kategoria: trasa Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 Super User

Chorzew/Siemkowice/Pajęczno - Kamyk

(33,0 km) Chorzew - Pobudka godz. 4.00! wyjście 5.00!

(37,5 km) Pajęczno - Pobudka godz. 6.00! Wyjście 7.00! 

(37,5 km) Siemkowice - Pobudka godz. 5.00 msza św. Godz. 6.00, wyjście godz. 7.00

(33,5 km) Ożegów - Pobudka 6.30! Wyjście 7.30!

 

1. Chorzew-Działoszyn 14,0 km Siemkowice-Działoszyn 10,0 km Pajęczno-Działoszyn 10,0 km Ożegów-Działoszyn 6,0 km

2. Smolarze - Zawady 6,5 km

3. Zawady - Miedźno 6,0 km

4. Miedźno - Kamyk 8,5 km nocleg

 

Grupa Przezroczysta

Pajęczno - Wąsosz - Kamyk 30 km


 

Dzień XI - 31.07.2017

Kategoria: trasa Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 Super User

Miedźno / Kamyk - Jasna Góra

(21,5 km) Miedźno - Pobudka godz. 3.30! Wyjście godz. 4.30!

(13,5 km) Kamyk -  Pobudka godz. 5.301 Wyjście godz. 6.30!

 

1. Miedźno - Kamyk 8,0 km

2. Kamyk - Częstochowa (siostry) 7,5 km

3. Częstochowa (siostry) - Jasna Góra 6,0 km ok. godz. 11.00 powitanie na wałach i wejście na Jasną Górę,

4. Godz. 12.00 Msza Św. w Bazylice

5. Ok. godz. 18.00 Droga Krzyżowa na wałach prowadzona ze Szczytu Jasnogórskiego

6. Godz. 21.00 Apel Jasnogórski