cheapest hosting package

Kategoria: Informacje ogólne Opublikowano: piątek, 30, sierpień 2019
https://www.reliable-webhosting.com/ cheapest hosting package

Szkolenie dla Kierujących Ruchem

Kategoria: Informacje ogólne Opublikowano: poniedziałek, 06, maj 2019 Super User

OGŁOSZENIE!!!

SZKOLENIE DLA SŁUŻBY TRASY 3 CZERWCA 2019
WORD BYDGOSZCZ

Szczegóły i zgłoszenia do PRZEWODNIKÓW Grup Pielgrzymkowych

Sprawdź czy nie kończą Ci się uprawnienia...

Termin...

Kategoria: Informacje ogólne Opublikowano: niedziela, 09, lipiec 2017 Super User

21 lipca z bydgoskiej katedry po raz kolejny wyruszy Diecezjalna Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymi wraz kapłanami – przewodnikami, rozpoczną wspólną wędrówkę od Eucharystii, którą zaplanowano o 6 rano.

 

Pielgrzymka rozpocznie się 21 lipca, a zakończy 31 lipca. Grupa srebrna z Nakła nad Notecią wyruszy w kierunku Bydgoszczy 20 lipca, a złota z Górki Klasztornej 19 lipca. Ta ostatnia połączy się 24 lipca w Licheniu.

Zmarła Irena Buchholz, Mama ks. Krzysztofa Buchholza diecezjalnego duszpasterza akademickiego oraz wieloletniego Przewodnika Grupy Przezroczystej.

Kategoria: Informacje ogólne Opublikowano: piątek, 17, sierpień 2018 Super User

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się modlitwą różańcową w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy (ul. Ogrody) o godz. 11 w poniedziałek, 20 sierpnia. Po nich o godz. 12 w sanktuarium będzie sprawowana Msza Święta. Pogrzeb odbędzie miał miejsce o godz. 13.30 na cmentarzu przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy.

W intencji Zmarłej od piątku do niedzieli o godz. 19.30 w kaplicy Bazyliki Królowej Męczenników w Bydgoszczy (ul. Bołtucia 5) będzie odmawiany różaniec.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie…