cheapest hosting package

Kategoria: sluzba trasy Opublikowano: piątek, 30, sierpień 2019
https://www.reliable-webhosting.com/ cheapest hosting package

Kilka słów na szeroką drogę...

Kategoria: sluzba trasy Opublikowano: niedziela, 09, lipiec 2017 Super User

Twój ubiór winien być dostosowany do warunków pogodowych, ale wiedz, że nawet w czasie największych upałów lepiej iść w luźnej, lekkiej, przewiewnej bluzce lub koszuli z długimi rękawami, bo wtedy unikniesz przykrych i bolesnych poparzeń. Chroń również swoje nogi - szczególnie jeżeli jesteś uczulony (a) na opary asfaltu. Niejeden pątnik żałował później swojego zbyt lekkiego stroju.

 

Zadbaj o głowę. W czasie słonecznej pogody używaj czapkę.

 

Idąc w kolumnie pielgrzymkowej "nie przywiązuj się" do jednego miejsca - jezdnia jest pochyła i ta okoliczność powoduje, że nogi pracują nierówno. Zmiana miejsc zapobiega przykrym następstwom (ostre bóle w stawach biodrowych, kolanowych bądź skokowych).

 

Na postojach unikaj gwałtownego ochładzania nóg - ulga chwilowa, a zapalenie pochewek bądź ścięgien wielce prawdopodobne.

 

Jako bagaż podręczny radzę zabrać mały, lekki plecak na szerokich, elastycznych, nieocierających szelkach. Torby noszone w rękach i chlebaki przewieszone przez ramię mogą być przyczyną przykrych dolegliwości w okolicy stawu biodrowego.

 

Zabierz z domu dwa bandaże elastyczne o szerokości 5 i 10 (12) cm i życzę ci, aby oba wróciły z tobą do domu w stanie nienaruszonym.

 

Jeśli używasz lekarstwa, nie zapomnij ich zabrać i regularnie zażywać.

 

Na każdym postoju, w drodze a także na noclegu pielgrzymkowa służba zdrowia służy ci radą i pomocą.

 

 

 

Zapamiętaj! Zdrowie jest darem Pana Boga dla ciebie i tylko ty sam musisz o ten dar się troszczyć i zabiegać. Służba zdrowia może ci jedynie pomóc w tym odpowiedzialnym zadaniu.