Pielgrzymka na Jasną Górę rozpoczyna się za:

Czekamy właśnie na Ciebie ;)

Podziękowania...

Kategoria: Informacje ogólne Opublikowano: niedziela, 16, luty 2020 Super User

Szczęść Wam Boże Drodzy Pielgrzymi.

 

Pragnę podziękować Wam wszystkim za kilka lat wędrówek na Jasną Górę do tronu Częstochowskiej Maryi Panny, za niezapomniane chwile, które do końca życia pozostaną w moim sercu. To dzięki pielgrzymce zdobyłem wielu przyjaciół.

W tym miejscu, także pragnę podziękować za wieloletnie zaufanie i współpracę Ks. Jackowi Salwie i jego następcy Ks. Krzysztofowi Klósce.

Dziękuje Wszystkim, z którymi przyszło współpracować w różnych służbach pielgrzymkowych [a od 2004 trochę tego było 😀], a w sposób szczególny tym, którzy poświęcili się dla grupy medialnej: Agnieszka Piesik; Weronika Lewandowska; Marcelina Rudzińska; Weronika Gąsiewska; Emilia Lembicz; Karolina Bobrowska; Karol Pyszka - Niech Wam Bóg wynagrodzi za ten czas nie łatwy 😏

Niech Matka Boża czuwa nad Nami.

Z pamięcią w modlitwie Ks. Marcin Scharwerk

 

 

Nota prawna:

Z dniem 15.02.2020 wszelkie prawa oraz odpowiedzialność prawną wynikającą z zarządzania:

1) domeną: www.pielgrzymka.bydgoszcz.pl

2) stroną na portalu społecznościowym Facebook: Piesza Pielgrzymka Diecezji Bydgoskiej [www.facebook.com/ppdbyd]

 

nabywa Kierownik Pieszej Pielgrzymki Diecezji Bydgoskiej Ks. Krzysztof Klóska.

Termin...

Kategoria: Informacje ogólne Opublikowano: niedziela, 09, lipiec 2017 Super User

21 lipca z bydgoskiej katedry po raz kolejny wyruszy Diecezjalna Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymi wraz kapłanami – przewodnikami, rozpoczną wspólną wędrówkę od Eucharystii, którą zaplanowano o 6 rano.

 

Pielgrzymka rozpocznie się 21 lipca, a zakończy 31 lipca. Grupa srebrna z Nakła nad Notecią wyruszy w kierunku Bydgoszczy 20 lipca, a złota z Górki Klasztornej 19 lipca. Ta ostatnia połączy się 24 lipca w Licheniu.

Szkolenie dla Kierujących Ruchem

Kategoria: Informacje ogólne Opublikowano: poniedziałek, 06, maj 2019 Super User

OGŁOSZENIE!!!

SZKOLENIE DLA SŁUŻBY TRASY 3 CZERWCA 2019
WORD BYDGOSZCZ

Szczegóły i zgłoszenia do PRZEWODNIKÓW Grup Pielgrzymkowych

Sprawdź czy nie kończą Ci się uprawnienia...

Zmarła Irena Buchholz, Mama ks. Krzysztofa Buchholza diecezjalnego duszpasterza akademickiego oraz wieloletniego Przewodnika Grupy Przezroczystej.

Kategoria: Informacje ogólne Opublikowano: piątek, 17, sierpień 2018 Super User

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się modlitwą różańcową w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy (ul. Ogrody) o godz. 11 w poniedziałek, 20 sierpnia. Po nich o godz. 12 w sanktuarium będzie sprawowana Msza Święta. Pogrzeb odbędzie miał miejsce o godz. 13.30 na cmentarzu przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy.

W intencji Zmarłej od piątku do niedzieli o godz. 19.30 w kaplicy Bazyliki Królowej Męczenników w Bydgoszczy (ul. Bołtucia 5) będzie odmawiany różaniec.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie…